Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Zapojte se do ankety o dalším využití Werichovy vily
22-9-2014

Zapojte se do ankety o dalším využití Werichovy vily

Zajímá vás, jaký bude další osud Werichovy vily, a chcete ho ovlivnit? V tom případě se můžete zapojit do ankety, kterou vyhlásila Městská část Praha 1. Jednou z možností je zajít do Galerie 1 ve Štěpánské 47 na výstavu „Budoucnost a přítomnost Prahy 1“ a vyplnit tam anketní lístek, druhou je pak hlasování prostřednictvím SMS zprávy.

„Nadace Charty 77, Muzeum Kampa a nezisková organizace Post Bellum vypracovaly před časem návrhy, jak dále využívat Werichovu vilu. A protože se zastupitelé nedokázali shodnout na výběru jednoho z těchto projektů, rozhodli jsme se občanům nabídnout anketu, v níž se mohou k uvedeným třem návrhům vyjádřit,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a doplnil, že radnice anketu vyhodnotí a po volbách předá nové politické reprezentaci jako důležité vodítko pro rozhodování.
„Za sebe mohu říci, že já výsledek ankety budu považovat za rozhodující a budu se jím řídit,“ zdůraznil Oldřich Lomecký.

Další informace naleznete na www.galerie1.cz  Odkaz na externí stránky


A jak prostřednictvím SMS zprávy hlasovat?

Zapojte se do ankety o dalším využití Werichovy vily!


Projekty využití Werichovy vily  


 

WV1 - projekt Nadace Charty 77 
 Využití Werichovy vily - projekt Nadace Charty 77


WV2 - projekt Museum Kampa

Využití Werichovy vily - projekt Museum Kampa

 


WV3 - projekt Post Bellum

Využití Werichovy vily - projekt Post Bellum