Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Vítězná nabídka na pronájem Malostranské besedy schválena!
26-1-2009

Vítězná nabídka na pronájem Malostranské besedy schválena!

Zastupitelstvo Městské části Praha 1 na svém 21.zasedání dne 22.ledna 2009 schválilo na základě výběrového řízení nabídku obchodní společnosti Malostranská beseda a.s. jako nejvhodnější nabídku na pronájem domu čp.35, Malostranské nám.21 - historické Malostranské besedy a uložilo uzavřít smlouvu o smlouvě budoucí v souladu s tímto usnesením.

"Společnost Malostranská beseda a.s., jako zájemce o pronájem  Malostranské besedy, si klade za cíl, aby se budova Malostranské besedy stala centrem kulturního a společenského života na Praze 1 a zároveň se svojí nabídkou kulturních programů centrem kulturního a společenského dění  pro všechny Pražany a tímto nabyla svého původního celopražského kulturního významu.

V tom nejlepším pak chceme navázat na vydařenější akce předchozího provozovatele Malostranské besedy v 90. letech minulého století, neboť provozování mnohostranné divadelní, hudební, výstavnické a také spolkové činnosti  má v prostorách MB dobrou a dlouhodobou tradici.
Gastronomická část Malostranské besedy by měla k této snaze přispět a spoludotvářet celkovou koncepci dalšího společensko – kulturního centra Prahy."

Široké veřejnosti zde předkládáme Svazek č.1 nabídky vítězného uchazeče "PODROBNÝ ÚČEL UŽITÍ MALOSTRANSKÉ BESEDY" zpracovaný jako součást podkladů do výběrového řízení.

Soubor ke stažení ve formátu Word >>>ZDE<<< nebo ve formátu PDF >>>ZDE<<<