Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Výstava handicapovaných umělců
14-11-2013

Výstava handicapovaných umělců

V informačním centru Úřadu Městské části Praha 1 ve Vodičkově ulici můžete zhlédnout malou výstavu prací klientů občanského sdružení SDMO (Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně) a jeho organizační jednotky Sdružení ucelené rehabilitace při DMO. Výstava se koná díky podpoře radnice a nabízí pěkné a nápadité fotografie a kresby.

„Považuji za velmi důležité podporovat činnost Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně i uživatele jeho služeb. Touto výstavou dáváme pracovníkům sdružení podle mého přesvědčení najevo, že si jejich velmi přínosné práce vážíme, a zároveň přispíváme k její propagaci. Jejich klienti zase mohou být oprávněně hrdí na svoji tvorbu a bezpochyby cítí obdobné pocity jako nehandicapovaní umělci při výstavě své tvorby,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který výstavu zahájil.

Sdružení svým klientům nabízí sociální služby, volnočasové skupinové aktivity, psychologické a zdravotnické služby.

Více o jeho činnosti si můžete přečíst na http://dmoinfo.cz   Odkaz na externí stránky
Výstava handicapovaných umělců

Výstava handicapovaných umělců

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19