Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Poetické odpoledne ve Viole
7-11-2013

Poetické odpoledne ve Viole

Městská část Praha 1 a Středisko sociálních služeb uspořádaly ve Viole dnes už tradiční Poetické odpoledne pro seniory. Recitaci krásných veršů v podání členek Klubu poezie Týnka tentokrát zpestřila účast jejich patronky Taťjany Medvecké nebo třeba manželů Hybšových. Zdařilé akce se zúčastnil i starosta Oldřich Lomecký a její součástí byl i křest knihy Aleny Horáčkové – Pelikánové Vesele do důchodu.

„Jsem velmi rád, že v této uspěchané a hektické době můžeme našim seniorům nabídnout krásné chvíle ve Viole; o to víc pak, že se na jejich přípravě a podobě podílejí sami senioři, v tomto případě dámy z Klubu poezie Týnka,“ řekl starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký.

Čtvrteční odpoledne bylo tentokrát věnováno veršům básníka a spisovatele Pavla Vrány ze sbírek Staroměstská nostalgie a Malostranská nostalgie. Jejich autor byl přednesu svých básní navíc osobně přítomen a z výkonu dam z Týnky, jejichž uměleckou vedoucí je Dagmar Hyklová, měl velkou radost.

Více takových akcí, více takových chvil!
Poetické odpoledne ve Viole

Poetické odpoledne ve Viole

Poetické odpoledne ve Viole

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29