Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Městská část Praha 1 organizuje 2. mezinárodní žákovský turnaj
13-6-2013

Městská část Praha 1 organizuje 2. mezinárodní žákovský turnaj

Turnaj v malé kopané žákovských družstev do 15 let se uskuteční ve dnech 20. – 21. 6. 2013. Hraje se „O pohár starosty“ ve sportovním areálu Turínská 1 v Horních Měcholupech. Pozvání přijala družstva partnerských měst z Francie, Itálie, Izraele, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, regionu Jesenicko, která doplní družstvo MČ Praha 1.

Turnaj bude odehrán na dvou hřištích s umělou trávou o rozměrech 50 x 30 metrů, branky 5x2 m, v počtu 1 + 7 a dva náhradníci.

Zahájení bude dne 20. 6. za účasti starosty MČ Praha 1 v 09:30 hod.. Hraje do 18:15 hod. a dne 21. 6. od 9:30 do 14:45 hod. V 15:00 hod. bude slavnostní zakončení.

Družstva jsou rozlosována do dvou skupin. Utkání ve skupinách a čtvrtfinále jsou na programu první den. Hrací doba ve skupinách, čtvrtfinále, semifinále a o umístění je 2 x 20. V případě, že utkání skončí nerozhodně (kromě skupin), kopou se 3 pokutové kopy. Druhý den budou odehrána semifinálová utkání a poté zápasy o celkové pořadí. Je skutečně o co hrát. Všechna družstva obdrží podle pořadí poháry a diplomy. Hráčům na prvních třech místech budou uděleny zlaté, stříbrné a bronzové medaile. Ostatní účastníci obdrží pamětní medaile. Dále bude vyhodnocen a oceněn nejlepší střelec a brankář a bude udělena Cena fair play. Všechna utkání řídí delegovaní rozhodčí.

Přijďte povzbudit mladé fotbalisty – všichni jste srdečně zváni!

Městská část Praha 1 organizuje 2. mezinárodní žákovský turnaj