Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Kupte si hezký dárek – pomůžete handicapovaným
29-5-2013

Kupte si hezký dárek – pomůžete handicapovaným

V Jungmannově 7 se objevil nový obchod, jehož nabídka neinformovaného zákazníka určitě překvapí. Herecké trenýrky, spisovatelovo pero, kopačky a podepsaný dres fotbalového internacionála, peněženka ekonoma nebo starostenská košile s kravatou – to je nabídka Hvězdného bazaru, jehož výtěžek je určen na podporu lidí, kteří se po těžkém úrazu páteře a poškození míchy ocitli na invalidním vozíčku.

„Je krásné, že se najdou lidé, kteří i přes spoustu vlastních starostí neváhají pomáhat druhým lidem,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, jenž Hvězdnému bazaru věnoval zmíněnou košili s kravatou. Doprovázející tisková mluvčí radnice Veronika Blažková přinesla na pomoc charitativnímu prodeji šaty.

Obchod s názvem Hvězdný bazar je projektem České asociace paraplegiků. Výtěžek z prodeje věcí, které obchodu přímo věnují české celebrity, jde na podporu lidí po těžkém úrazu páteře a poškození míchy.

Další info:   www.hvezdnybazar.cz     Odkaz na externí stránky     www.facebook.com/HvezdnyBazar    Odkaz na externí stránky  
Kupte si hezký dárek – pomůžete handicapovaným

Kupte si hezký dárek – pomůžete handicapovaným

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30