Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Betlémské světlo a Ježíškova pošta 2012 v parku za Staroměstskou radnicí
17-12-2012

Betlémské světlo a Ježíškova pošta 2012 v parku za Staroměstskou radnicí

Pražané si mohou letos Betlémské světlo odnést, kromě jiných lokalit, již tradičně i ze Staroměstského náměstí. Betlémské světlo bude přineseno 22.12.2012 v cca 14 hodin do parku za Staroměstskou radnicí. V rámci charitativní akce „Ježíškova pošta“ umístila Nadace Pražské děti v parku za Staroměstskou radnicí schránku na psaníčka adresovaná Ježíškovi, do které nejmenší návštěvníci centra Prahy vhazují svá přáníčka. Tento projekt vyvrcholí ve středu 19.12.2012 od 14 hodin kulturním programem určeným nejen dětem - vystoupí kapela MAXIM TURBULENC.

Betlémské světlo a Ježíškova pošta 2012 v parku za Staroměstskou radnicí

Betlémské světlo a Ježíškova pošta 2012 v parku za Staroměstskou radnicí

V Praze si Pražané mohou Betlémské světlo odnést, kromě jiných lokalit, i letos již tradičně ze Staroměstského náměstí. Betlémské světlo bude přineseno 22.12.2012 v cca 14 hodin do parku za Staroměstskou radnicí. Součástí této každoroční akce bude opět i kulturní program, ve kterém se od 12. do 17. hodiny průběžně představí jednotlivé hudební soubory a interpreti. Tento program pro Vás připravila Nadace Pražské děti za podpory Městské části Praha 1.

Betlémské světlo pro Pražany přivezou pražští skauti a rozdáváno bude v této lokalitě Nadací Pražské děti. Světlo v parku za Staroměstskou radnicí bude k dispozici až do neděle 23. prosince, kdy je opět připraven doprovodný program.

Více informací naleznete zde http://www.betlemskesvetlo.cz  Odkaz na externí stránky

Ježíškova pošta

V rámci charitativní akce „Ježíškova pošta“ umístila Nadace Pražské děti v parku za Staroměstskou radnicí schránku na psaníčka adresovaná Ježíškovi, do které nejmenší návštěvníci centra Prahy vhazují svá přáníčka. Tento projekt vyvrcholí ve středu 19.12.2012 od 14 hodin kulturním programem určeným nejen dětem, který připravila nadace v parku za Staroměstskou radnicí. Během tohoto programu vystoupí pro děti z dětského domova kapela MAXIM TURBULENC. Nadace Pražské děti se nakonec pokusí těmto dětem, které měly v životě méně štěstí než ty ostatní, splnit jejich vytoužená přání určená Ježíškovi.