Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Ovocný trh patří opět bruslařům
5-12-2012

Ovocný trh patří opět bruslařům

Příchod adventu nepřinesl do Prahy 1 „jen“ rozsvícené stromy a stromky a další předzvěsti blížících se Vánoc, ale i tradiční ledovou plochu na Ovocném trhu. 

„Jsem velmi rád, že Praha a Praha 1 našly společnou řeč a shodly se, že krásná tradice v podobě bezplatného bruslení na Ovocném trhu bude zachována,“ řekl při slavnostním zahájení starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a pozval všechny „bruslenímilovné“ občany všech věkových kategorií. Zdůraznil také speciální víkendové programy pro mladé i děti.

„Bruslení patří odedávna k vánoční atmosféře a sem do tohoto krásného prostředí opravdu skvěle zapadá,“ prohlásil pražský primátor Bohuslav Svoboda, jenž se zahájení rovněž zúčastnil.

Po úvodu pak velké krasobruslařské talenty z USK Praha předvedly, jak nádherný dokáže být tento náročný sport. Poté už byla řada na všechny ostatní. 

Bezplatně si zabruslit můžete každý den od 10 do 21.30, o víkendu se pak v sobotu koná od 14 hodin diskotéka, v neděli ve stejnou dobu program pro děti. Zájemci si mohou za poplatek brusle vypůjčit.
Ovocný trh patří opět bruslařům

Ovocný trh patří opět bruslařům

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25