Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Tělocvična v ZŠ Truhlářská praskala ve švech
1-12-2012

Tělocvična v ZŠ Truhlářská praskala ve švech

První prosincovou sobotu zorganizovala MČ Praha 1 velký turnaj ve futsalu, kterého se zúčastnil rekordní počet startujících co do počtu družstev, hráčů a příznivců. Do nevelkých prostor tělocvičny se vtísnilo 15 družstev čítajících téměř stovku hráčů. Přesto, že se muselo hrát ve velké i malé tělocvičně jsme bohužel museli pro nedostatečnou kapacitu odmítnout další čtyři družstva. Tato skutečnost jen potvrdila, že tento turnaj se již stal největší sportovní akcí tohoto druhu v hlavním městě, což nás samozřejmě velmi těší a všem organizátorům a hlavně zúčastněným za to děkujeme.

Úměrně k významu této akce byly připraveny odměny – čtyři „Poháry starosty MČ Praha 1“ pro nejlepší, dále publikace „EURO 2012“, futsalové míče a kapitánská páska. Samozřejmostí byly ceny pro nejlepšího střelce a brankáře, stejně tak nezbytné diplomy pro všechna startující družstva. Nechybělo ani tradiční malé občerstvení.

Průběh výborně organizovaného turnaje komentoval známý redaktor ČT David Kozohorský, jehož účast umocnila význam této akce. Ve výborné atmosféře a po urputných bojích, vedených v duchu fair play, se do finále překvapivě probojovali nováčci turnaje , v němž po výsledku 4:3 zvítězilo družstvo FC Duarig B nad celkem JOY. Dále poháry za třetí místo obdrželi obhájci trofeje SK Kapři, kteří až po penaltovém rozstřelu zdolali překvapení turnaje družstvo Gymnázia Jiřího Gutha – Jarkovského, které obdrželo pohár za čtvrté místo.

Sošku určenou pro nejlepšího střelce převzal Tomáš Kozák (FC Duarig B) za 21 vstřelených gólů. Brankářské rukavice obdržel nejlepší brankář turnaje Tomáš Erber (SK Kapři). Diplom pro nejstaršího „mladíka“ turnaje obdržel Honza Kechner, milovník míčových her a náš spolupracovník při organizování turnajů MČ Praha 1.

S přáním hezkých Vánoc a Nového roku se účastníci již těšili na další futsalový turnaj počátkem roku 2013,což svědčí o zvyšujícím se věhlasu turnajů organizovaných MČ Praha 1.

Celkové výsledky:

 1. FC DUARIG
 2. JOY
 3. SK KAPŘI
 4. Gymnázium Jiřího Gutha – Jarkovského
 5. Mostečtí jezdci
 6. Městská policie Letenská
 7. Demoliční četa
 8. Paragraf
 9. TRUHLA BOYZ
 10. ŠACHŤOR
 11. A- Tým
 12. Martin Tour
 13. MYŠÁCI
 14. Street Football Stars
 15. Naděje

Tělocvična v ZŠ Truhlářská praskala ve švech

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20