Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Radnice podpořila benefiční akci
15-11-2012

Radnice podpořila benefiční akci

Nezisková organizace Pestrá společnost uspořádala ve čtvrtek 15. listopadu v divadle Na zábradlí Benefiční koncert pro Robbieho a Anetku. Výtěžek akce, kterou podpořila Městská část Praha 1, bude věnován na speciální výcvik psa Robbieho, jehož budoucí paničkou bude Anetka.

„Je krásné a potěšující, že v době, která je v mnoha ohledech založena na individualismu až egoismu, je mezi námi stále dost lidí, kteří neváhají pomáhat druhým,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Celý benefiční večer se nesl ve znamení muzikálových melodií a v jeho rámci vystoupili muzikáloví zpěváci Magda Malá, Hedvika Tůmová, Šárka Dumišincová, Petr Dopita, František Pytloun a Radek Žalud. Účinkovaly také dětský pěvecký sbor Coro Piccolo a skupina Kvitaakord.

Anetka je dvaadvacetiletá slečna, která kvůli rozštěpu sítnice nevidí na levé oko. Kromě toho také neslyší na pravé ucho a trpí mentální retardací. Robbie projde náročným výcvikem, který bude kombinovat výcvik psa vodícího, asistenčního i canisterapeutického.

Další informace naleznete na www.pestraspolecnost.cz  Odkaz na externí stránky
Benefiční koncert pro Robbieho a Anetku

Benefiční koncert pro Robbieho a Anetku