Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Radnice zve na pěknou výstavu
8-11-2012

Radnice zve na pěknou výstavu

Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO), o. s. pořádá v informačním centru radnice ve Vodičkově ulici výstavu fotografických a výtvarných prací svých klientů. Akce se koná za podpory Městské části Praha 1.

„Práce tohoto občanského sdružení se sídlem v Praze 1, které klientům poskytuje sociální a zdravotní služby a zároveň jim nabízí zajímavé volnočasové aktivity, je velmi přínosná. Výstava pak prezentuje velmi zdařilé výsledky této práce,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Expozice nabízí zajímavé fotografie Ondřeje Hohla, Jindřicha Bobka, Ondřeje Srpa a Jany Červené. Vedle nich je možné zhlédnout výtvarné práce Daniely Kostkové, Jany Červené, Jana Matyse či Pavly Khámové.

SDMO, o. s. provozuje středisko ucelené rehabilitace, poskytující sociální, psychologické a zdravotní služby a volnočasové aktivity, v jejichž rámci je organizován například fotografický kroužek.

Více informací naleznete na www.dmoinfo.cz  Odkaz na externí stránky
Výstava prací klientů Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO), o. s.

Výstava prací klientů Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO), o. s.

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30