Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Co platí v rodině? Odborný seminář PhDr. Jaroslava Simona pro každého z Vás.
31-10-2012

Co platí v rodině? Odborný seminář PhDr. Jaroslava Simona pro každého z Vás.

Navštivte odborný seminář známého kouče, psychologa a psychoterapeuta, určený pro každého z Vás. Co je nejdůležitější pro děti? Je důležitější partnerství nebo vztah k dětem? Komu dát přednost? Matce nebo manželce? Jaká existuje hierarchie v partnerství? Co je důležité po rozvodu ve vztahu k dětem? Má přednost 1. nebo 2. manželství? Jak se týká nevěra manžela dětí? Jaký mají vliv v rodinném systému potraty,  předčasná a tragická úmrtí? Jaký dopad má zapovězení alkoholika v rodině? O tom, jak správně ošetřit tato témata, a jaké zákonitosti zde  platí, bude přednášet a jednoduše demonstrovat PhDr. Jaroslav Simon dne 14. listopadu 2012 v 17.hodin v prostorách o.p.s. Brány života, Klimentská č.1, Praha 1. Cena pro 1 osobu: 150 Kč.

Další informace na www.jaroslavsimon.cz  Odkaz na externí stránky Co platí v rodině? Odborný seminář PhDr. Jaroslava Simona pro každého z Vás.