Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Milan Drobný pozval seniory do Klubu Lávka
30-4-2012

Milan Drobný pozval seniory do Klubu Lávka

Pojďme se bavit – tak se jmenuje nový pořad, který pro seniory Prahy 1 vymyslel populární zpěvák Milan Drobný. Jeho první konání se uskutečnilo v úterý v Klubu Lávka a Milan Drobný se během něho zhostil role zpěváka, moderátora a hostitele, který pro starší občany Prahy 1 přichystal občerstvení, známé hity, kurz country tance, karaoke i malý prvomájový dárek na závěr.

„S Milanem jsme dlouholetí přátelé, a tak jsme se domluvili, že by bylo fajn, kdyby něco připravil pro naše seniory. Jsem proto rád, že se vše podařilo dotáhnout do konce a my jsme se tu mohli sejít,“ prohlásil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Milan Drobný na úvod poděkoval Městské části Praha 1 i vedení Klubu Lávka za podporu, bez níž by se nový pořad nemohl konat, a poté už nabídl divákům známé písničky jako Pláču sůl, Ztrácím svou lásku, Kytky se smály, ale nezapomněl ani na svá novější díla.

A jaký byl slíbený prvomájový dárek? Cédéčko, které nabízí hezké písničky Milana Drobného a zároveň je část jeho výtěžku věnována obecně prospěšné účely.

První pořad se vydařil, a tak se můžeme těšit na jeho pokračování. „Mám přichystána překvapení v podobě vynikajících interpretů, mých vrstevníků, a tedy také už seniorů,“ prozradil s úsměvem Milan Drobný.
Milan Drobný pozval seniory do Klubu Lávka

Milan Drobný pozval seniory do Klubu Lávka

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27