Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Děti z fotografického kroužku vystavují na radnici
21-12-2011

Děti z fotografického kroužku vystavují na radnici

Nefalšovanou vernisáž výstavy svých fotografií zažily ve středu děti z fotografického kroužku ze ZŠ Brána jazyků. Pod vedením Michaely Antůškové nafotily fotografie, jejichž společným motivem je zátiší. Tak se také jmenuje výstava, kterou mohou zhlédnout návštěvníci Úřadu MČ Praha 1 ve Vodičkově 18, a to v 7. patře.

„Moc děkuji dětem za jejich práci a rodičům za to, že své děti v tomto koníčku podporují,“ řekla na vernisáži Michaela Antůšková.

„Věřím, že tak krásné a uklidňující fotografie přispějí ke klidnější atmosféře jednání, která se povedou v okolních kancelářích,“ prohlásil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Vernisáž pro děti zorganizovala radní Karolina Polverini, jež ocenila práci vedoucí kroužku i nasazení a zájem dětí. „Jsem moc ráda, že jste pro nás výstavu přichystali,“ uvedla ke shromážděným žákům, na něž čekalo překvapení v podobě fotoaparátů, zapůjčených firmou Olympus.

V doprovodném programu zahrál na housle žák ZŠ Uhelný trh Jun Šrkal.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Děti z fotografického kroužku vystavují na radnici Městské části Praha 1

Děti z fotografického kroužku vystavují na radnici Městské části Praha 1

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14