Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Zaplněná Reduta se bavila a zpívala
8-12-2011

Zaplněná Reduta se bavila a zpívala

Reduta ve čtvrtek opět nabídla zejména seniorům z první městské části další pokračování populárního pořadu Odpoledne s osobností.

A i tentokrát se návštěvníci Reduty měli na co těšit: hudební skladatel, zpěvák a polovina oblíbené autorské dvojice Jaroslav Uhlíř, zpěvák a bývalý sólista Hudebního divadla v Karlíně Karel Bláha, starosta Oldřich Lomecký, herec Miroslav Dvořák, známý například z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě, a modelka a herečka Marta Richterová, kterou diváci znají třeba z filmu Matěje Mináče Nickyho rodina.

Tato sestava už zkrátka dopředu slibovala, že to bude zajímavé povídání a že zazní i krásné melodie. Očekávání se splnila a Reduta opět zažila příjemné dopoledne.

„Sedět na jednom pódiu s takovými osobnostmi a umělci byl pro mě krásný zážitek. Podle reakcí se dnešní pořad líbil i divákům, a to mě samozřejmě velmi těší,“ řekl po skončení starosta Oldřich Lomecký a dodal, že velmi rád zase někdy do Reduty přijde.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Zaplněná Reduta se bavila a zpívala

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13