Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
The Tap Tap nadělovali ve Státní opeře
5-12-2011

The Tap Tap nadělovali ve Státní opeře

Státní operu zaplnil v pondělí benefiční koncert skupiny The Tap Tap. Parta hudebníků se zdravotním postižením si také pozvala zajímavé hosty. Herci z divadla Minor navíc nabídli netradiční díl populárního Večerníčku.

„Byl to velmi příjemný kulturní zážitek, který navíc pomohl dobré věci,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který nad akcí převzal záštitu. Výtěžek benefičního koncertu bude využit na pořízení technického vybavení nové budovy centra Studeo pro vzdělávání lidí s handicapem.
Jenom ze vstupného na koncert se vybralo zhruba 360 tisíc korun. Přispívat ale mohli také televizní diváci prostřednictvím DMS.

Jako hosté koncertu vystoupili mimo jiné Marek Eben, Dan Bárta, Klára Vytisková, Kamil Střihavka, Xindl X či Jan Hubert ze skupiny Visací zámek.
Členové divadla Minor sehráli Večerníček o Mikulášovi.

Skupinu The Tap Tap doprovodili Královský symfonický orchestr, Pražský smíšený sbor, La Grande Bande a pěvci ze souboru Notičky.

Podpořit vzdělávání lidí s handicapem můžete i vy, a to formou DMS ve tvaru DMS STUDEO na číslo 87777.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

The Tap Tap nadělovali ve Stání opeře

The Tap Tap nadělovali ve Stání opeře

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10