Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Děti mají nové hřiště – Kulíškov v Kotvě
4-12-2011

Děti mají nové hřiště – Kulíškov v Kotvě

Nakupovat a přitom zabavit své děti. Tak mohou od neděle rodiče v obchodním domě Kotva. Starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a herečka Tereza Kostková tam totiž slavnostně otevřeli tzv. interiérové hřiště, určené pro ty nejmenší.

„Je to určitě zajímavý nápad, který zabaví děti a rodičům umožní dát si třeba v klidu kávu,“ řekl starosta Oldřich Lomecký, který při slavnostním zahájení rozkrojil velký „kulíškovský“ dort a rozdal ho dětem.

A proč kulíškovský? Protože celé hřiště se jmenuje Kulíškov. A proč Kulíškov? „To je podle mého syna Kuby, jemuž jsme doma, když se narodil, říkali Kulíšek,“ prozradila autorka myšlenky interiérových hřišť Petra Kutilová.

Další informace naleznete na www.kuliskov.czArchiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Děti mají nové hřiště – Kulíškov v Kotvě

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14