Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
I letos navštíví děti z Prahy 1 Mikuláš
24-11-2011

I letos navštíví děti z Prahy 1 Mikuláš

Mikuláš, čert a anděl patří 5. prosince už k tradičním návštěvníkům domácností v Praze 1. A není to trojice ledajaká: aby děti příliš nestrašila a zlobivce naopak nešetřila, musela získat glejt od samotného starosty, který zkontroloval obsah punčoch, čertův řetěz i kožich a teprve pak svolil, že může vyrazit do ulic v centru našeho hlavního města.

A co vy, rodičové, máte doma ratolest, která potřebuje pochválit, nebo naopak trochu vyčinit? Pokud ano a pokud chcete, aby se tohoto úkolu zhostil Mikuláš se svými pomocníky, zatelefonujte nám na radnici či pošlete e-mail.

Potřebujeme znát vaši adresu, telefon, jméno a věk dítěte a samozřejmě čas, kdy by bylo pro vás nejvhodnější, aby naše trojice zaklepala na dveře vašeho bytu. Přesný čas bude pak s vámi konzultován v závislosti na požadavcích dalších rodičů. 

Naše kontakty:

Mgr. Martina Pechová
Telef.: 725 831 656
E-mail: martina.pechova@praha1.cz 

I letos navštíví děti z Prahy 1 Mikuláš

I letos navštíví děti z Prahy 1 Mikuláš