Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Malostranský candrbál se vydařil
5-11-2011

Malostranský candrbál se vydařil

Milovníci vynikajících příběhů o hříšných lidech města pražského, prvorepublikových songů a dobré zábavy si v sobotu přišli na své. Sdružení občanů a přátel Malé Strany a Hradčan totiž uspořádalo v Malostranské besedě už třetí Malostranský candrbál, a to právě ve stylu hříšných lidí, kteří měli co do činění s policejním radou Vacátkem a jeho pomocníky – inspektory Boušem, Brůžkem a Mrázkem.

Malostraňáci i lidé z dalších koutů Prahy 1 se výborně bavili. A aby ne: program byl nejen opravdu stylový, ale hlavně pečlivě připravený a kvalitní. A kdo by snad mohl mít obavy z přítomnosti osazenstva Jedové chýše a dalších pochybných individuí, byl hned v úvodu večera uklidněn nekompromisním zásahem nefalšovaných strážníků.

Na své si přišli rovněž stoupenci stylové módy, kteří mohli obdivovat velmi zdařilou přehlídku modelů Pavly a Olgy Michálkových.

„Pořadatelům patří velké poděkování. Připravili výbornou akci, která se už opravdu jen tak nevidí,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Malostranský candrbál se vydařil

 FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27