Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Kdo si hraje, nezlobí, potvrdila skvělá akce
15-10-2011

Kdo si hraje, nezlobí, potvrdila skvělá akce

Deskohraní 2011

O víkendu vyvrcholil v Tyršově domě devítidenní festival s názvem Deskohraní. A jeho pořadatel, Klub deskových her Paluba, se při přípravě opravdu zapotil. Jeho snaha se ale vyplatila: festival měl úspěch! Důkazem bylo nejen obrovské množství návštěvníků, jež akce přilákala, ale i jejich evidentní spokojenost.

Děti i dospělí, ti všichni měli možnost vyzkoušet si některé z nepřeberného množství her. A když je zaujaly, měli k dispozici zcela zaplněnou místnost bazaru.

Devět dní tak bylo v Tyršově domě plných deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a dalších soutěží a atrakcí. 

„Hry jsou skvělým partnerem při chvílích trávených s přáteli, pomáhají nám upevňovat vztahy, být spolu a trávit příjemné a hravé okamžiky,“ řekl Jakub Těšínský z Klubu deskových her Paluba. 

Další zajímavé informace naleznete na www.deskohrani.cz  Odkaz na externí stránky  S pořadateli se můžete spojit také na FacebookuOdkaz na externí stránkyArchiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Deskohraní 2011

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11