Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Benefice podpořila užitečný projekt
22-9-2011

Benefice podpořila užitečný projekt

Ve čtvrtek se v kostele Nejsvětějšího Salvátora uskutečnil benefiční koncert pro české „děti ulice“, jehož cílem bylo podpořit práci občanského sdružení Projekt Šance, které se věnuje zneužívaným dětem a mládeži. Hvězdou benefice byla Eva Urbanová, již na varhany doprovodil Jaroslav Tůma. Záštitu nad koncertem převzal starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

„O co nenápadnější je práce Projektu Šance, ale i jiných neziskových organizací, o to více pozitivních výsledků přináší,“ zdůraznil Oldřich Lomecký. Vedle něj koncert podpořil i velvyslanec Maďarska v České republice László Szöke.

Večerem, v jehož rámci se představila i salvátorská schola, provázela Táňa Fischerová, jež je spolu s Martou Kubišovou a Marií Rottrovou patronkou občanského sdružení.

Projekt Šance, o. s. realizuje od roku 1995 první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež – oběti obchodování s lidmi, které žijí v ČR v zapomenutí.

Více informací naleznete na www.sance.info Odkaz na jiné stránkyArchiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Benefiční koncert pro české „děti ulice“

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10