Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
V Lannově se v sobotu sportovalo
17-9-2011

V Lannově se v sobotu sportovalo

Sportovní den nejen pro děti a seniory se v sobotu konal na multifunkčním hřišti v Lannově ulici. Pro soutěžící byl přichystán originální pětiboj o Pohár starosty Městské části Praha 1, který se skládal ze střelby baseballovou pálkou, kroketu, házení harpunou na cíl, pétanque a frisbee – házení létajícím talířem.

„Vedle pětiboje jsme samozřejmě nemohli zapomenout na populární skákací hrad nebo třeba slalom na kolech, koloběžkách a odrážedlech. Soutěžilo se také v hodu míčem na basketbalový koš,“ přiblížil náplň sobotního sportování radní Pavol Škrak, který soutěžící přivítal a ty nejlepší pak odměnil.

Na své si ale také přišli milovníci aerobicu, jógy a zumby. Zejména ti starší přivítali cvičení na bolavá záda. Celým dnem provázel populární televizní komentátor Petr Vichnar.

„Chceme i nadále pokračovat ve sportovních akcích. Chystáme proto mimo jiné turnaje v nohejbale, volejbale a malé kopané. Velice se těším na plavecké soutěže pro všechny věkové kategorie a na vánoční turnaj v sálové kopané,“ uzavřel radní Pavol Škrak.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

V Lannově se v sobotu sportovalo 
FOTO (C)  PETR NAŠIC
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16