Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Centrum Prahy se opět stalo cílem běžců z celého světa
10-9-2011

Centrum Prahy se opět stalo cílem běžců z celého světa

Letošní ročník seriálu Pražského mezinárodního maratonu uzavřely sobotní běžecké závody Mattoni Prague Grand Prix. Jejich součástí byly běh žen na 5 km, běh mužů a žen na 10 km, týmové závody, barmanský běh a běh ambasád.

Po pražském dláždění i asfaltu vyrazilo na 5500 běžců a běžkyň. Na start se postavil i bývalý vynikající fotbalista Pavel Nedvěd a jako bývalý profesionální sportovec nezklamal. V běhu na deset kilometrů skončil na začátku šesté stovky a nechal za sebou více než dva a půl tisíce soupeřů.

Starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký odměnil nejlepší českou závodnici v běhu na 5 km, jíž byla Petra Kamínková z AK Olomouc, která doběhla na skvělém 8. místě.

I naše radnice měla v závodech svého reprezentanta, a to redaktora TV Praha 1 Zdeňka Veseckého, který běžel závod na 10 km a v konkurenci čtyř tisíc atletů obsadil velmi důstojné 789. místo.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Centrum Prahy se opět stalo cílem běžců z celého světa
FOTO (C)  PETR NAŠIC
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15