Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Léto na Střeleckém ostrově
29-6-2011

Léto na Střeleckém ostrově

Léto pro Pražany! Pod tímto názvem bude letos probíhat letní kulturní program na Střeleckém ostrově. Nově pod vedením Malostranské besedy a s širokou nabídkou vyžití po celý den. Letní koncerty zahájí kapela Lety mimo již tento čtvrtek 30. 6. a začínat budou vždy ve 20:00. Těšit se samozřejmě můžete i na kino pod širým nebem.

"Chceme klást důraz na co nejširší spektrum diváků, a to obyvatel, ne turistů. Doufáme, že se nám podaří navázat na práci našich předchůdců a Střelecký ostrov si znovu oblíbíte." řekl Jan Stejskal, který se o projekt stará a který je v Malostranské besedě zodpovědný za promítání filmů. Divákům chce představit různé technologie promítání z historie i současnosti, vyzkoušet chce i 3D projekci.

Návštěvníci ostrova se mohou těšit také na společenské akce a koncerty. Pro děti bude připraveno velké hřiště s nafukovacím hradem, trampolínami a houpačkami. Na své si mají přijít také senioři. Nové bude i občerstvení, které naleznete na pontonu kotvícím přímo u ostrova. Bude možné si sem přijít dát už snídani a oběd. Samozřejmostí je večerní posezení u kávy nebo vína a piva.

Letní festival na Střeleckém ostrově začíná 1. července a potrvá až do poloviny září.
Veškeré informace o programu naleznete na webových stránkách www.letnak.cz a klub.malostranska-beseda.czArchiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1


Program letních koncertů na Střeleckém ostrově WWW.LETNAK.CZ