Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Radnice přivítala nové „občánky“
28-6-2011

Radnice přivítala nové „občánky“

Na Staroměstskou radnici je vesměs dopravily jejich kočárky a náruče šťastných rodičů. Tam už ale poprvé ve svém dosud krátkém životě vystupovali sami za sebe. A byli přivítáni do společenství občanů Městské části Praha 1.

A tak nedávno narození občánci Prahy 1 poznali, že i tak malá bytost je důležitá pro úplně cizí lidi. Že se z jejich příchodu neradují jen ti nejbližší, ale i město, do kterého se narodili.

Všem těmto dětem přeji do jejich života vše krásné, hodně lásky nejbližších i to, aby se jim vyhýbaly všelijaké neduhy, jež by jim mohly komplikovat jejich štěstí,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který malé caparty slavnostně přivítal.

Přeji jim také, aby i starosti, které časem přijdou, zvládali bez větších problémů a aby také dělali svým rodičům, babičkám a dědečkům jen radost,“ dodal pan starosta.

Radnice přivítala nové „občánky“

FOTO (C) WWW.PETRNASIC.EU

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12