Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Velký letní cyklozávod „O pohár starosty MČ Praha 1“
20-6-2011

Velký letní cyklozávod „O pohár starosty MČ Praha 1“

Po sérii úspěšných turnajů v kolektivních sportech, připravila pro Vás Městská část Praha 1 další zajímavou sportovní akci. Dne 2. 7. 2011 je připraven velký cyklozávod „O pohár starosty MČ Praha 1“, pro všechny věkové kategorie. Sraz a start je na hřišti Lannova . Připravené trasy a vzdálenosti jsou šity na míru nejširší skupině zájemců. Jsou vedeny po cyklostezce Lannova ul. – Loděnice Trója a zpět. Jako první vyjedou na trať nejmladší účastníci. Poté si mohou užít vybavení našeho areálu včetně tolik oblíbeného „skákacího hradu“. Pro všechny startující je zabezpečeno nezbytné občerstvení. Navíc je v prostoru startu a cíle bude připraven zdarma servis, tedy věc, kterou cyklisté často podceňují, přitom kolo technicky nezpůsobilé je častou toho, že člověk si jízdu neužije a hlavně je příčinou nehod a nepříjemných úrazů.Servis je možné využít pro seřízení svých kol.

Registrace je v Lannově ulici vždy 20 minut před startem příslušného závodu nebo na web stránkách MČ Praha 1. Protože je u většiny kategorií omezený počet startujících doporučujeme nečekat až na registraci v den závodu. Startovné je zdarma.

Je vhodné připomenout, že účast na této akci je na vlastní nebezpečí. Požadujeme, zejména u věkových kategorií do 11 let doprovod rodičů. Všichni mohou startovat jen na kolech v dobrém technickém stavu a hlavně vybaveni nezbytnými cyklistickými přilbami. Pochopitelně v průběhu závodu je nutné dodržovat pravidla platná pro provoz na veřejné komunikaci.

Program a časový plán akce:

  • 09,00 hod. registrace účastníků a slavnostní zahájení
  • 09,30 hod. mikrozávod pro děti do 6 let, neomezený počet - okruh kolem Lannovy ulice
  • 10,00 hod. minizávod pro děti ve věku 7 - 11 let, neomezený počet - vzdálenost 1 km
  • 10,30 hod. závod nadějí pro dívky ve věku 12 - 17 let, počet omezen na 60 - vzdálenost 6 km
  • 12,00 hod. závod nadějí pro chlapce ve věku 12 – 17 let, počet omezen na 60 – vzdálenost 6 km
  • 13,30 hod. závod ženy ve věku 18 - 49 let, počet omezen na 90 - vzdálenost 13 km
  • 15,00 hod. závod mužů ve věku 18 - 49 let, počet omezen na 90 - vzdálenost 13 km
  • 16,30 hod. závod žen ve věku 50 a více let, počet omezen na 90 - vzdálenost 13 km
  • 18,00 hod. závod mužů ve věku 50 a více, počet omezen na 90 - vzdálenost 13 km
  • 20,00 hod. slavnostní ukončení závodu

Přijďte si změřit své síly s občany MČ Praha 1 nebo jen tak se projet pro radost. Jste srdečně zváni!

Po sérii úspěšných turnajů v kolektivních sportech, připravila pro Vás Městská část Praha 1 další zajímavou sportovní akci. Dne 2. 7. 2011 je připraven velký cyklozávod „O pohár starosty MČ Praha 1“, pro všechny věkové kategorie. Sraz a start je na hřišti Lannova .