Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Výstava "Pod hladinou Vltavy"
15-3-2011

Výstava "Pod hladinou Vltavy"

Jarní prázdniny jsou tu. Řada dětí odjela využít sluníčka a hlavně posledního sněhu na hory. Nudit se ale nemusíte ani u nás v Praze.

Jaro se nám pomalu hlásí o slovo a tak je čas se po zimě pořádně protáhnout. Pro skutečné odvážlivce je v Týnské ulici číslo 17 k dispozici lezecká stěna. Děti do 15 let pod dohledem dospělého mají vstup zdarma. Jestli jste začátečníci, můžete si v centru za velmi solidní ceny objednat služby zkušeného lektora.

Také si můžete vyrazit zabruslit na kluziště Na Františku. Ledová plocha má rozměry 20 x 40 metrů a můžete si ji zamluvit i na hokejový zápas. Bruslí se den co den od 8:00 do 18:00.

Několik volných dnů se dá využít i k zapojení se do fotografické soutěže. Stačí udělat tři snímky vašich oblíbených pražských míst a zaslat je porotě, která ty nejlepší vyhodnotí a odmění před letními prázdninami. Více informací najdete na www.vytvarka.info.

A nebo navštivte přímo na Staroměstském náměstí zajímavou výstavu. Co tu můžete vidět, na to se podívejte v krátké reportáži.

Všem školákům přeje MČ Praha 1 pohodový týden volna.


Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1