Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Rada schválila své programové prohlášení
11-3-2011

Rada schválila své programové prohlášení

Programové prohlášení Rady Městské části Praha 1 je na světě. Její členové se v něm zavázali, že budou po celé volební období 2010 až 2014 prosazovat politiku založenou na otevřenosti, maximální informovanosti veřejnosti a spolupráci se všemi demokratickými stranami v Zastupitelstvu Městské části Praha 1. Radu tvoří představitelé TOP 09, České strany sociálně demokratické a Věcí veřejných, tedy stran, které uspěly v podzimních komunálních volbách.

Jako základní strategický a programový cíl stanovili Prahu 1 prosperující, vlídnou ke svým občanům i návštěvníkům, uznávanou, čistou, s fungující infrastrukturou a se zodpovědnými občany, kteří mají aktivní zájem o živou současnost a úspěšnou budoucnost své městské části a kteří se podílejí na kontrole správy věcí veřejných.

Text Programového prohlášení Rady MČ Praha 1