Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Archa pomoci - Život 90, debatní odpoledne na téma senioři
24-1-2011

Archa pomoci - Život 90, debatní odpoledne na téma senioři

V rámci projektu ARCHA POMOCI a Evropského roku dobrovolníků 2011 proběhlo v neděli 22.1.2011 v Českém centru Praha debatní odpoledne na téma senioři. Ve spolupráci s občanským sdružením Život 90 jej připravila Městská část Praha 1 u příležitosti 20. výročí založení tohoto sdružení.

Na programu bylo mimo jiné povídání se zakladatelem a ředitelem občanského sdružení ŽIVOT 90 Mgr. Janem Lormanem o dvaceti letech práce s lidmi a pro lidi, o vytvoření týmu dobrovolníků a přátel sdružení a o komplexním servisu služeb nejen pro seniory. Jakou roli hrají v práci sdružení ŽIVOT 90 dobrovolníci, co všechno dokážou a jak je jejich práce namáhavá, ale přitom radostná a především prospěšná. Součástí setkání bylo i představení jedinečného projektu sdružení ŽIVOT 90, jímž je DIVADLO 90: U Valšů.

1
2
3
4
5
6