Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát radního pro oblast kultury, sportu a zahraničních vztahů - Mgr. Filip Kračman

Archiv kulturních aktualit

Archiv sportovních aktualit

Aktuality:

Dělí je od sebe i osmdesát let, přesto jim je spolu dobře
9.1.2019

Dělí je od sebe i osmdesát let, přesto jim je spolu dobře

Každý dům s pečovatelskou službou v Praze 1 zažívá jednou za měsíc malování, výrobu keramiky, pečení cukroví, tancování anebo cvičení, kterého se účastní nejen jeho obyvatelé, ale i podstatně mladší návštěvníci z mateřských škol. Středisko sociálních služeb Praha 1 a obecně prospěšná společnost Mezi námi totiž pořádají velmi oblíbená a velmi důležitá mezigenerační setkání, která obohacují všechny zúčastněné.
V Pštrossovce se Ježíšek zastavil víckrát
27.12.2018

V Pštrossovce se Ježíšek zastavil víckrát

V domě s pečovatelskou službou v Pštrossově ulici se letos Vánoce konaly hned třikrát. Poprvé během vánoční besídky pořádané Střediskem sociálních služeb a před Štědrým dnem pak ještě jednou, když se v Ježíška s dárky pro obyvatele i pečovatelky změnila dáma, které se všeobecně s úctou říká „Lady Dermacol“.
Hodinoví ajťáci
7.1.2019

Hodinoví ajťáci

Studenti Smíchovské střední průmyslové školy a senioři z Prahy 1 se velmi dobře znají. Mohou za to počítače a další IT, na které se studenti při svém studiu zaměřují a které senioři z Prahy 1 díky projektům Střediska sociálních služeb hojně využívají.
Ovocný trh opět patří bruslařům - PRODLOUŽENO DO NEDĚLE 2. 2.
6.12.2018

Ovocný trh opět patří bruslařům - PRODLOUŽENO DO NEDĚLE 2. 2.

Do 2. února můžete každý den bruslit na Ovocném trhu. Začíná se v deset dopoledne a končí až v devět večer. Každou sobotu je navíc na programu diskotéka, od příštího týdne pak vždy s Martinem Hrdinkou.
Kluziště na Ovocném trhu startuje tuto středu
3.12.2018

Kluziště na Ovocném trhu startuje tuto středu

Ve středu 5. 12. v 15:00 slavnostně zahájí starosta Městské části Praha 1 letošní provoz oblíbeného kluziště na Ovocném trhu. Kluziště bude tradičně přístupné do konce ledna každý den od 10:00 do 21:00 (rozvrh o svátcích bude včas doplněn). Brusle je možné zapůjčit na místě. I letos probíhá z kluziště online přenos přes webkameru a o víkendech budou i letos probíhat oblíbené diskotéky.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
E-mail
Palouš Vojtěch, Bc. Odborný asistent 221 097 558 Vodičkova 18 614 vojtech.palous@praha1.cz
Rytychová Alice Asistentka 221 097 523 Vodičkova 18 614 alice.rytychova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>