Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát radního pro oblast kultury, sportu a zahraničních vztahů - Mgr. Filip Kračman

Archiv kulturních aktualit

Archiv sportovních aktualit

Aktuality:

Červnové plavání s MČ Praha 1 v bazénu Tyršova domu - POZOR ZMĚNA TERMÍNU!
14.5.2018

Červnové plavání s MČ Praha 1 v bazénu Tyršova domu - POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

Dovolujeme si pozvat plavce všech věkových kategorií na další plavecké závody O pohár starosty Prahy 1 v bazénu Tyršova domu. Červnové plavání se uskuteční v sobotu 23. 6. (POZOR NOVÝ TERMÍN MÍSTO PŮVODNÍHO 16. 6.), registrace proběhne na místě na recepci bazénu od 14:00. Účast je zdarma. Přijďte změřit své síly a užít si společné plavecké zážitky!
Po padesáti letech si opět řekli „ano“
21.9.2017

Po padesáti letech si opět řekli „ano“

Na den přesně po padesáti letech se na Staroměstskou radnici vrátili jako svatebčané Daniela a Michael Pompeovi, aby tentokrát oslavili zlatou svatbu. Role oddávajícího se ujal radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy Filip Kračman.
Projekt „Jóga – 50 plus“ s podporou MČ Praha 1
2.10.2017

Projekt „Jóga – 50 plus“ s podporou MČ Praha 1

Evropská federace jógy zahajuje 15. 10. 2017 ve spolupráci s MČ Praha 1 a Střediskem sociálních služeb Praha 1 bezplatný projekt „Jóga – 50 plus“ zaměřený na zdravé stárnutí. Program zahrnuje přednášky (teoretická výuka), dílny a cvičení jógy rozdělené do dvanácti bloků a přizpůsobených věku jednotlivých účastníků. Program „Jóga – 50 plus“ se koná v pohybovém centru Tělocvična v Žitné 13. Účast je zdarma!
Po létě opět odstartovala „Setkání s kulturou“
20.9.2017

Po létě opět odstartovala „Setkání s kulturou“

Zářijovému „Setkání s kulturou“ vévodily ladné tóny harf. Městská část Praha 1 a Středisko sociálních služeb Praha 1 totiž na další představení tohoto kulturního cyklu pozvaly dokonce celé kvarteto harfistek s názvem „PRAH-A-HARP“.
Vyběhněte s radním Filipem Kračmanem
12.9.2017

Vyběhněte s radním Filipem Kračmanem

Aktivní sportovec a radní pro oblast kultury a sportu Filip Kračman srdečně zve všechny zájemce ke společnému běhání v rámci nového sportovního cyklu Vyběhni s radním. Každé pondělí od 18:00 do 19:00 v parku Lannova a každý čtvrtek od 7:00 do 8:00 u budovy Mánes budete mít možnost zaběhat si s radním a kromě běhu s ním rovněž probrat otázky na téma sport a kultura nejen v Městské části Praha 1. Akce začíná v pondělí 18. září a potrvá do konce října. Přijďte, přiběhněte!

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
E-mail
Bubeníková Adriana Asistentka 221 097 293 Vodičkova 18 710 adriana.bubenikova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>