Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Mikuláš, čert a rozsvícení vánočního stromu na Kampě
8-12-2010

Mikuláš, čert a rozsvícení vánočního stromu na Kampě

Hned dvě akce proběhly 5. prosince v podvečer na Kampě za účasti starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého . Jednalo se rozsvícení malostranského vánočního stromu a Mikulášskou.

Starostovi při rozsvěcení stromu pomáhaly děti z Komunitního centra Kampa. „Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě této akce, která byla milým zastavením v čase předvánočního shonu,“ uvedl starosta Lomecký.

Nechyběla ani kulturní vystoupení například v podobě Pražského pouťového orchestru, Strážnického zpěvokolu, Hudební skupiny ZŠ Vodičkova, hudební kapely Rock´n´ Roll Gang či romské kapely Romano Trajo. Na nezbedníky dohlížel čert, hodné odměňoval Mikuláš.

Na stejné místo Vás srdečně zveme v sobotu 11.prosince 2010 od 11 hodin na oslavu Malostranských vánoc! Čekají na vás vánoční dárky, tradiční řemesla, farmářské produkty, vánoční drobnosti žáků základních škol a od 13 hodin pestrý vánoční program, hudební a pěvecká vystoupení. Bližší podrobnosti a pozvánku naleznete >>> ZDE <<<Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/praha1tv

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10