Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Výsledky ankety o nejlepší provozovnu roku 2008

Ve druhém ročníku anketní soutěže Provozovna roku, jejímž vyhlašovatelem je Městská část Praha 1, určily stovky vyplněných anketních lístků nejlepší obchody, služby a restaurace.

Nejlepším obchodem se stalo Řeznictví a uzenářství v Kaprově ulici č. 7.
Dalšími kvalitními provozovnami v této kategorii spotřebitelé určili např. Potraviny Jiřičný a Odermatt v Klimentské ulici, Drogerii Teta ve Zlatnické, Řeznictví v ulicích Štěpánská, Na Perštýně, Biskupská.

Nejlepší službou Opravna obuvi v Rytířské ulici č. 10.
Další kvalitní provozovny: AZ Plyn v Bílkově ulici, Čistírny v ulicích Dlouhá, Karolíny Světlé a Myslíkova, Prádelnu v Soukenické, Škoda Foto ve Vodičkově ulici.

Nejlépe hodnocenou restaurací se stala Apetit v Dlouhé třídě č. 23.
Lidé si oblíbili také další restaurace: U Kapra v Žatecké ulici, U Čiriny v Navrátilově ulici, Kolkovnu, Havelskou Korunu, Jídelnu Těšnov.

Skokanem roku, provozovna, kde občané zaznamenali během krátké doby změnu k lepšímu, se stala Lékárna v Myslíkově ulici.

Naopak Černého Petra mají vesměs všechny prodejny suvenýrů v Praze 1.

Občanům, kteří nám vyplněné anketní lístky poslali, patří náš velký dík.
Všechny vyplněné lístky máme uloženy v elektronické podobě a jsou výborným vodítkem pro naši další práci.