Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Praha 1 přivítala osmnáct nových občánků
21-2-2012

Praha 1 přivítala osmnáct nových občánků

Narodili se v uplynulých měsících a se svými maminkami a tatínky dorazili ve svátečních oblečcích. Kdo? Malí caparti v dupačkách. Kam? Na Staroměstskou radnici, kde je všechny slavnostně přivítal starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký. Stejně jako jejich dospěláky, kteří také přišli pěkně nastrojení.

„Děti jsou hlavním smyslem našeho života, a i když by pro ně společnost měla vykonat mnoho, nejvíce pro ně musíte udělat vy, jejich rodiče,“ prohlásil ve svém vystoupení starosta Lomecký a dodal: „Jménem Městské části Praha 1 vítám nové občánky do naší obce a přeji jim v životě to nejlepší.“

Mezi oslavujícími dětmi byly také dva páry dvojčátek – dva kluci Tobiáš a Štěpán a dvě holčičky Karolina a Mariana – a Viktorie Hodková, dcera 1. zástupce starosty Daniela Hodka.

Městská část předala dětem a jejich rodičům spořitelní knížky s počátečním vkladem, leporelo a pamětní knížku pro zaznamenání důležitých životních okamžiků budoucích opravdových občanů.

Gratulujeme.
Praha 1 přivítala osmnáct nových občánků

FOTO (C)  PETR NAŠIC

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21