Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou
6-8-2012

Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

Šestý ročník oblíbeného charitativního projektu pro děti z dětských domovů "Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou" letos zakotvil v Praze. 250 dětí z 20 dětských domovů celé republiky (Krásná Lípa, Kroměříž, Ústí nad Labem...) si užívalo týdenní sportovní camp v Tyršově domě na Újezdě a nejlepší tanečníci se dokonce představili v profesionálním divadelním představení.

Vyvrcholením celoročního projektu "Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou" byl týdenní letní sportovní camp, na kterém se děti z celé ČR věnovaly tanci a sportu. Zkrátka učili se nové volnočasové aktivity - aerobik, muzikál, zumba, MTV dance, street dance a další. Vše se tentokrát konalo v Praze v Tyršově domě - a děti byly z Prahy opravdu nadšené.

Praha 1 a její starosta pan Oldřich Lomecký mi pomohl pro děti nejen sehnat tréninkové prostory v Tyršově domě, ale také připravit doprovodný program. Protože děti, když už jsou v Praze, tak by ji měly dostatečně poznat - tedy alespoň Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, výlet parníkem po Vltavě apod. Za výlety parníkem děkuji panu Zdeňkovi Bergmanovi - Pražské Benátky a za výlet vláčkem po Praze panu Vojtěchovi Martinovi - Martin Tour . Kromě výletů si děti také vyzkoušely pravé profi focení v ateliéru, za jeho realizaci děkuji paní Michaele Antůškové.

Mezi těmito výlety jsme museli poctivě trénovat, někdy i tří fázově. Děti musely zvládnout všechnu práci, choreografii a pohybové aktivity, případně i zpěv, které jsme pro ně já a moji lektoři v letošním šestém ročníku „hejbacího projektu" připravili.

Děkuji všem za jejich pomoc a těším se na další setkání s vámi.

Vaše Hanka Kynychová

Více na: www.kynychova.cz

Šestý ročník oblíbeného charitativního projektu pro děti z dětských domovů "Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou"