Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Král světové atletiky zavítal do Prahy 1
1-6-2011

Král světové atletiky zavítal do Prahy 1

Usain Bolt, vynikající jamajský sprinter, světový rekordman a první člověk v historii, který dokázal zaběhnout sto metrů regulérně pod hranicí 9,70 i 9,60 sekundy, ozdobil svou účastí i letošní ostravský atletický mítink Zlatá tretra. Zastavil se ale i v Praze na Václavském náměstí, kde uspořádal tiskovou konferenci. Jménem hostitelské Městské části Praha 1 ho pozdravil její starosta Oldřich Lomecký.

Boltova účast byla součástí prezentace nové kolekce obuvi. Během tiskovky mimo jiné prozradil, že se před startem odreagovává hraním na PlayStationu a že kdyby neběhal, hrál by nejspíš kriket. Pochválil také přítomné děti, které se předvedly snaživými výkony na třicetimetrové trati.

A co by to bylo za Jamajčana, kdyby neuměl reggae? Přesto Bolt přítomné překvapil svou neočekávanou hudební vložkou, když „vystřihl“ světoznámou píseň One Love, kterou proslavil král reggae Bob Marley.

Král světové atletiky Usain Bolt zavítal do Prahy 1


Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14