Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Dubnové sousedské setkání potěšilo děti i dospělé
11-4-2010

Dubnové sousedské setkání potěšilo děti i dospělé

 

 
Tato neděle byla na Slovanském ostrově ve znamení dětí. Pro ně i jejich rodiče totiž uspořádaly Městská část Praha 1 a Městská policie další ze série sousedských setkání, která radnice organizuje už dva roky. Jejich cílem je zpestřit volný čas občanů Prahy 1, ale také podpořit jejich vzájemné vztahy, přátelství i pocit sounáležitosti s naší městskou částí.

A pečlivě připravený program stál opravdu za to: vystoupení dětských orchestrů či hudebního klauna, malování klaunských obličejů na dětské tváře, zvířátka vytvářená z nafukovacích balonků, ale také třeba míchání koktejlů pro děti, vlastní karikatury od předních karikaturistů a další zajímavé atrakce. Velkou radost pak zejména těm nejmenším udělalo divadelní představení Jak se peče pohádka.

Další sousedské setkání bude ve znamení čtyřnohých přátel člověka – psů a jejich majitelů. „Pejskařské sousedské setkání“ je plánováno na 24. dubna, a tak už teď vás zveme na Střelecký ostrov.


1
2
3
4