Zóna placeného stání

Upozornění : Veškeré informace o změnách ZPS v MČ P1 vč. technických postupů od 1.10.2017 naleznete na www.parkujvklidu.cz, interaktivní mapu ZPS naleznete na www.parkujvklidu.cz, dále v menu vpravo nahoře vyberete Koncepce zón.

Aktuality:

Vracení stíracích parkovacích lístků
22-1-2018

Vracení stíracích parkovacích lístků

V souvislosti s přechodem Zóny placeného stání (ZPS) v MČ Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 7 na nový elektronický systém, bude od 1.2.2018 možné vracet stírací parkovací karty, a to po předchozí domluvě na tel. čísle +420 236 002 138.

Nový způsob fungování Zón placeného stání
16-10-2017

Nový způsob fungování Zón placeného stání

Mnoho občanů se opakovaně ptá na nový způsob fungování Zón placeného stání (ZPS), který funguje v Praze 1 od 1. října 2017. Zde naleznete veškeré informace k nové formě ZPS na jednom místě.
Co čeká Prahu 1 v parkování od 1. října 2017?
1-8-2017

Co čeká Prahu 1 v parkování od 1. října 2017?

V Praze 1 začnou od října 2017 platit nové zóny placeného stání. Připojí se tak k Městským částem Praha 5, 6 a 8, kde jsou nové zóny v provozu již od podzimu loňského roku. Jaké změny nastanou a co čeká naše obyvatele a návštěvníky centra města?

Provoz registrace parkovacích oprávnění do ZPS a pokladen v novém!

Dovolujeme si Vám oznámit, že od pondělí 31.3.2014 budou pokladny a výdej parkovacích karet do ZPS přemístěny do nových prostor v pasáži budovy Úřadu městské části Praha 1, dv. č. 022.

Provozní hodiny registrace parkovacích oprávnění do Zóny placeného stání a pokladen -
Vodičkova 18, Praha 1, pasáž úřadu v přízemí, místnost č. 022:

Provozní hodiny výdejny parkovacích karet do Zóny placeného stání

Upozornění:

Z provozních a technických důvodů bude poslední klient přijat k vyřízení 15 minut před koncem provozních hodin.

Potvrzení o přijmu ze závislé činnosti

ZPS_formular_prijem_ze_zavisle_cinnosti.pdf - 162,85 KB
ZPS_formular_prijem_ze_zavisle_cinnosti.doc - 33,00 KB