Aktuální informace o omezeních v dopravě a parkování

Nově spuštěná a plně digitalizovaná aplikace ZÁBORY

Městská část Praha 1 - zástupce starosty pro oblast dopravy a informatiky Richard Bureš, odbor dopravy a odbor informatiky připravili zejména pro občany a podnikatele na území Prahy 1 plně digitalizované řešení záborů veřejných prostranství. Všechna nově vydávaná rozhodnutí o povolení záboru jsou již zpracovávána digitálně v IS Agendio a zobrazována ve formě mapy a tabulkového přehledu dle nastavení uživatele. Nejčastějšími kategoriemi  záborů veřejného prostranství jsou filmová a televizní tvorba - kulturní, reklamní, sportovní apod. akce - náhradní parkovací místa - poskytování prodeje - stavební zábor - uzavírka a řada dalších.

Vzhledem k dobíhajícím lhůtám rozhodnutí o záborech, zpracovávaných původním systémem, budou na této stránce po přechodnou dobu zobrazovány výstupy jak v původním textovém režimu, tak všechna nově vydaná rozhodnutí již v této nové, plně digitalizované formě.