Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Komplexní úklid komunikací 2010 - seznam bloků a rozdělení ulic

Blok č. 1 - SOBOTA  11.9.2010
Černá
Křemencova
Masarykovo nábř. (Národní-Myslíkova)
Mikulandská
Na struze
Národní
Opatovická
Ostrovní
Pštrossova (vč. slepého úseku)
Purkyňova
Spálená
Šítkova
V jirchářích
Vladislavova
Vojtěšská
Voršilská
Blok č. 2 - NEDĚLE  12.9.2010
Jungmannova
Jungmannovo nám.
Krakovská
Lazarská
M. Rettigové
Mezibranská
Myslíkova (Spálená-Masarykovo nábř. , pravá strana)
Navrátilova
Palackého
Příčná
Řeznická
Školská
Štěpánská (Žitná - Václavské nám.)
V jámě
Ve Smečkách
Vodičkova
Karlovo nám. (Žitná - Vodičkova, pravá strana)
Blok č.3 - NEDĚLE  3.10.2010
Barvířská
Benediktská
Helmova
Jakubská
Klimentská (Revoluční-Holbova)
Lannova (Nové mlýny-Barvířská)
Lodecká
Lodní mlýny
Králodvorská
Malá Štupartská
Mlynářská
Nové mlýny (Lannova-Klimentská)
Novomlýnská
Petrské náměstí (mimo úsek Petrská-Truhlářská)
Půtova
Revoluční
Rybná (Benediktská-Králodvorská)
Samcova
Soukenická
Stárkova
Štupartská
Templová
U nemocenské pojišťovny
Týnská (Malá Štupartská-Týnská ul.)
Blok č.4 - SOBOTA  18.9.2010
Biskupská
Biskupský dvůr
Havlíčkova
Hybernská
Na Florenci
Na Poříčí (bez pěší zony)
Náměstí republiky (bez pěší zony)
Petrská
Petrské nám. (Petrská-Truhlářská)
Těšnov
Truhlářská
V celnici
Zlatnická
Blok č. 5a - SOBOTA  25.9.2010
Olivová
Politických vězňů
Václavské nám.
Washingtonova
Blok č. 5b - NEDĚLE  26.9.2010
Jindřišská
Na příkopě (Panská - Hybernská)
Nekázanka
Panská
Senovážná
Senovážné nám.( Jindřišská/Senovážná - Dlážděná)
V cípu
Blok č. 5c - SOBOTA  2.10.2010
Bolzanova
Opletalova
Dlážděná
Jeruzalémská + slepý úsek Jindřišské za kostelem
Růžová
U půjčovny
Senovážné nám. (Jeruzalémská-Opletalova)
U Bulhara
Blok č.6 - SOBOTA  18.9.2010
Anenská (v úseku Smetanova nábř.-Anenské nám. ruční č.)
Anenské náměstí
Bartolomějská
Betlémská (Divadelní - Betlémské nám.)(Divadelní-K. Světlé ruční č.)
Betlémské náměstí
Havelská ulička
Husova (Na Perštýně-Karlova)
Jilská (Na Perštýně-Zlatá)
Karolíny Světlé
Konviktská
Krocínova
Liliová
Martinská
Melantrichova (Michalská-Rytířská)
Michalská (Uhelný trh-Hlavsova, ruční č.)
Na Perštýně
Na zábradlí
Náprstkova
Perlová
Rytířská
Řetězová (Husova-slepý úsek)
Skořepka
U Dobřenských
Uhelný trh
Zlatá (Husova-Jilská)
Vejvodova
Boršov
Smetanovo nábř.(Národní-K.Světlé, pravá strana)
Blok č.7 - NEDĚLE  19.9.2010
Břehová
Dlouhá (Staroměstské nám.-Dušní)
Husova (Karlova-Mariánské nám.)
Jáchymova
Jilská (Karlova -Jalovcová)
Kaprova
Karlova (Liliová-Malé nám.)
Linhartská
Maiselova
Malé náměstí
Mariánské náměstí (část)
nám. Franze Kafky
U radnice
Pařížská
Veleslavínova
Platnéřská
Alšovo nábř. (Veleslavínova-Platnéřská)
Seminářská
Staroměstské nám. (Pařížská-Dlouhá)
Široká (nám. Jana Palacha-Pařížská)
U starého hřbitova
Valentinská
Žatecká
Dvořákovo nábřeží (Čechův most-Na rejdišti, levá strana)
Na rejdišti (Dvořákovo nábř. - 17.listopadu, levá strana)
Blok č. 8 - SOBOTA  2.10.2010
Bílkova
Dlouhá (Dušní-Revoluční)
Dušní
Elišky Krásnohorské (Bílkova-Široká)
Haštalská
Haštalské náměstí
Hradební (Řásnova-Dlouhá)
K Haštalu
Kostečná
Kozí (mimo úsek Vězeňská-Bílkova)
Masná
Rámová
Rybná (Haštalská-Benediktská)
Řásnovka (Haštalská-Hradební)
Salvátorská
Široká (Pařížská-Dušní)
U milosrdných
U obecního dvora
U staré školy
U Sv.Ducha
V kolkovně
Vězeňská
Klášterská
Za Haštalem
Anežská
Blok č.9 - NEDĚLE  26.9.2010
Gogolova
Na baště sv. Tomáše
Na Opyši
Nerudova
Pohořelec (mimo úseků Dlabačov-Keplerova)
Sněmovní (bez úseku k ul. U zlaté studně)
Strahovská
Thunovská (Nové Zámecké sch.-Tomášská)
Úvoz
Zámecká
Kosárkovo nábřeží
U plovárny
U železné lávky
Valdštejnská
Valdštejnské náměstí (průjezd; slepý úsek)
Tomášská
Karmelitská (Újezd-Prokopská, pravá strana)
Újezd (Vítězná-Karmelitská, pravá strana)
Blok č. 10 - NEDĚLE  3.10.2010
Besední
Cihelná
Dražického
Dražického nám.(Mostecká - Dražického)
Harantova
Hellichova
Josefská
Lázeňská
Malostranské nábř. (Vítězná-schody do Říční)
Maltézské náměstí
Míšeňská
Mostecká
Nebovidská
Nosticova
Pelcova (Nebovidská-Nosticova)
Prokopská
Říční
Šeříková (Říční-Vítězná)
U lanové dráhy
U lužického semináře (Saská-Klárov)
Velkopřevorské náměstí
Vítězná (Všehrdova-Malostranské nábř.)
Všehrdova
Blok č. 11 - SOBOTA  25.9.2010
Černínská
Hradčanské náměstí
Kapucínská
Ke Hradu
Loretánská
Loretánské nám.(mimo prostoru před Min.zahr.ČR)
Na náspu
Nový svět
U Brusnice
U kasáren
Kanovnická

 

 

Mapa komplexního úklidu komunikací PODZIM 2010

Mapa komplexního úklidu komunikací PODZIM 2010 - kliknutím otevřete mapu ve formátu PDF v novém okně