Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Prodloužení parkovacího oprávnění do Zóny placeného stání na Praze 1

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co vše potřebuji k prodloužení parkovací karty, zda se musí na úřad osobně nebo lze prodloužit jen elektronicky a co je k tomu potřeba?D ěkuji za odpověď.
Dobrý den,

nové parkovací oprávnění je možné vyřídit osobní návštěvou na základě dokladů ve výdejně parkovacích oprávnění v přízemí úřadu nebo v některých případech též on-line prostřednictvím osobních stránek uživatele (OSU)j, máte-li tyto zřízené. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení