Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Kontrola oprávnění pro vjezd do Mostecké a Josefské ulice a kontrola parkování na zákazu zastavení v Lázeňské ulici

Dobrý den, proč městská policie nekontroluje oprávnění pro vjezd do Mostecké a Josefské ulice? Týká se to běžných vozidel a pak i replik historických aut, která mají v Mostecké 4 stání, běžně jich ale Mosteckou ulicí projíždí za den deset až dvacet různých, v Lázeňské ulici stojí na zákazu zastavení (zásobování), ale městští strážníci jenom chodí kolem. Nemáte informace o tom, kdo městské policii přikazuje ignorovat tato příšerná smradlavá auta? Proč s tím Praha 1 nic neudělala a jen nechala letos všechno zhoršit?
Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, požádáme Městskou policii o zvýšený dohled citovaných ulic. Dále Vám sdělujeme Vám, že nemáme žádnou pravomoc kontrolovat ani nařizovat, či vyhodnocovat pracovní činnost Městské policie hl. m. Prahy. Strážníci MP hl. m. Prahy jsou zaměstnanci Hlavního města Prahy. K těmto účelům má Hlavní město Praha, resp. Městská policie hl. m. Prahy své nadřízené pracovníky a kontrolní orgány. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení