Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Parkovací oprávnění do Zóny placeného stání v Praze 1 – od 1. října 2017 bez parkovací karty za okny

Dobry den, Vyridil jsem si u vas poplatek a registraci na parkovani hybridu. Jak to v praxi funguje parkovani, kdyz jsem neobdrzel zadnou kartu nebo prukaz? Dekuji za objasneni.
Dobrý den,
v současné době již neexistují žádné parkovací karty, ale vše je evidováno elektornicky. Pokud, jak píšete máte vyřízeno a zaplaceno parkovací oprávnění, tak jste zadán v systému a můžete stát s vozidlem v Zóně placeného stání v Praze 1 po dobu platnosti Vaší požadované doby. V případě, že máte konkrétní dotazy, tak veškerá metodika parkovacího oprávnění je na našich internetových stránkách na www.praha1.cz, dále Městská část, ÚŘAD, Odbory a oddělení, Doprava parkování a úklid, Zóna placeného stání nebo na www.parkujvklidu.cz. Dále můžete kontaktovat přímo pracovníky výdeje parkovacího oprávnění na tel. +420 221 097 179, 180.
S pozdarvem
Pavel Kotlár
dopravní značení