Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Zábor a parkování dodávky v modré zóně při stěhování

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala ohledně záboru chodníku při stěhování. Jednalo by se o denní stehování v půlce srpna (přesný termín ještě neznáme) a šlo by o dvě dodávky, které by stály při vykládání na chodníku nebo o místo pro ně v modré zóně, která tam je, a zda by se to místo dalo za poplatek zajistit dopředu, nebo to není možné. Také bych Vás ráda poprosila o přibližnou cenu. Na internetu jsem našla, že za nejvytíženější ulici se platí 50- 60 Kč/m2/den, tak zda je tato cena platná a poté, jak bych měla v případě pro zajištění místa pokračovat. Předem Vám velmi děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pro stěhování je nutné využít místa v modré zóně. Místo je možné zajistit dopředu na základě našeho rozhodnutí . Poplatek se platí až při jeho vyřízení. Cena za zábor je 30 Kč za m2 a den a je stejná i v případě prodloužení záboru. Až budete znát termín stěhování, dostavte se k vyřízení této věci v pondělí nebo ve středu mezi 8:00 - 19:00 hodinou na náš úřad na adrese Vodičkova 18, Praha 1, 4. patro kancelář 417. V případě dalších dotazů mne prosím telefonicky kontaktuje.

S pozdravem

Vladimír Hanuš
stavební zábory