Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Vyřízení postoupené pokuty za parkování

Dobrý den, bude to již rok kdy jsem našel v ulici Botevova (Modřany) za stěračem upozornění od Městské policie, že parkuji méně než 5 m od přechodu pro chodce a dopustil jsem se tak přestupku v dopravních předpisech. Já jsem nestihl zajít na místní oddělení MP v dané lhůtě, když jsem tam potom byl, řekli my, že to už poslali k vám, na obecní úřad a že vy na to máte čas až jeden rok. Jelikož to už rok bude, tak mě zajímá co se vlastně s tímto mým přestupkem děje a kam se mám obrátit k vyřízení mého dopravního pochybení. Jenom chci na závěr říct, že u autoservisu ADÁMEK mají také přechody a jestli stojí auto metr před přechodem, nebo přímo na něm, tak s tím si vůbec hlavu nelámou a nikdo tam pokuty nesází. Že by dvojí metr??!
Dobrý den,

nejsme kompetentní k odpovědi, tuto agendu vyřizuje Magistrát hl. m. Prahy, kam elektronicky postupujeme Váš email k vyřízení. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení