Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Abonentní parkovací oprávnění

Dobrý den, jsem jednatelem firmy se sídlem na Praze 10 a zvažujeme přijetí zakázky od majitele bytové jednotky v ulici Hellichova na Praze 1 na stavební úpravy výše uvedeného bytu. Odhadovaná doba provedení prací dle požadavků majitele je cca. 1,5 měsíce a z důvodu zásobování stavby materiálem a odvozu stavebního odpadu je nutné aby poblíž pracoviště parkoval minimálně 1 automobil. (osobní dodávka). Lze v tomto případě vyřídit krátkodobé povolení ke stání vozidla? V případě že ano , kde se povolení vyřizuje, co je k němu potřeba a kolik stojí. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,

ano, v tomto případě lze získat abonentní parkovací oprávnění, měsíční cena činí 3 500,-- Kč. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení