Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Vjezd na promoci do Karolina pro držitele ZTP

Dobrý den, 22.11.2017 povezu držitele ZTP na promoci svého vnuka do Karolina. Poraďte mi prosím jak se dostat co nejblíže k Ovocnému trhu, nebo do Rytířské popř. Havelském ulice a kde mohu případně zaparkovat auto, popř. jak zažádat o 90% slevu na tzv. fialových zónách. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, 

k vjezdu na pěší zónu k budově Karolína na Ovocný trh slouží formulář - viz příloha. V případě potřeby mi obratem elektronicky zašlete zpět vyplněnou žádost. Snížená cena parkovacího oprávnění pro stání vozidla fyzické osoby, která je držitelem průkazu ZTP se netýká jednodenního parkování. K tomuto účelu slouží na dobu max. 4 hod. sdružená parkovací stání pro vozidla tělesně postižených osob, veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid.  

S pozdravem 

Zuzana Málková
vedoucí oddělení

vedoucí oddělení