Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Provozovna na Praze 1, lze koupit parkovací oprávnění za sníženou cenu?

Vážení, firma IFC FOOD spol. s r.o. mí sídlo na Praze 9, provozovnu BEEF BAR na Praze 1. Je možné zakoupit pro firemní vozidlo (OCTAVIA) parkovací kartu za sníženou cenu (12 000 Kč) ročně ? Jaké doklady je k tomu nutné předložit? A dále - je tato karta přenosná pro další firemní vůz stejné kategorie? Děkuji za vstřícnost.
Dobrý den,

pro společnost, která má provozovnu nebo sídlo v MČ Praha 1, je možné zakoupit zlevněné nepřenosné parkovací oprávnění na konkrétní SPZ/RZ pro 1 vozidlo za 7 000,-- Kč/ročně. Veškeré informace k dokladům naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem


Zuzana Málková
vedoucí oddělení