Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Přehled automatů platný do 30.9.2017

Vážení, ve Vámi zveřejněném Přehledu parkovacích automatů a cenových tarifů je uveden u ulice Klimentská tarif 6 - 15,- Kč/hod. Parkovací automat je však nastaven na 40,- Kč/hod. Kde se stala chyba ?? Na Nábřeží L. Svobody je uvedeno 5 parkovacích automatů, rovněž v tarifu 6. Kde se tato parkoviště nacházejí ? Děkuji.
Dobrý den,

omlouváme se, z důvodu uzavření úřadu ve dnech od 28. do 1.10.2017 byly webové stránky aktualizovány až během dnešního dne, některé informace byly k dnešnímu dni již zastaralé, např. seznam parkovacích automatů platil do 30.9.2017. Režim návštěvnické "fialové" zóny je následující : fialová zóna je určena pro tzv. smíšené parkování, bez omezení zde mohou parkovat pouze lidé s platným parkovacím oprávněním (rezidenti a abonenti) pro Prahu 1. Ostatní motoristé (návštěvníci) mohou ve fialové zóně parkovat maximálně 24 hodin, a to jen po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny (webová aplikace). Cena činí 40,--Kč/1 hod. Placený parkovací režim zde bude od pondělí do neděle v čase 8:00 –24:00 hod. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení