Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Parkování pro řemeslníka při rekonstrukci

Dobrý den, mám byt v Klimentské ulici a v průběhu října až listopadu budu dělat rekonstrukci koupelny. Pan řemeslník bude autem dojíždet z Prahy - Západ. Poradíte mi prosím, jak mu nejlépe obstarat možnost parkování? Lze si koupit celodenní stání v modré zóně? Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
řemeslník si může zakoupit parkovací oprávnění v přízemí budovy na níže uvedené adrese v Zóně placeného stání. S sebou si vezme smlouvu o dílo komu provádí v Praze 1 práce, živnostenský list a na základě těchto doložených podkladů mu bude aktivováno parkovací oprávnění na týden za 900,- Kč., nebo na jeden měsíc za 3.500,- Kč. Pokud přijde toto parkovací oprávnění vyřídit za řemeslníka někdo jiný, tak doloží ještě plnou moc. Tato plná moc nemusí být úředně ověřená, ale podepsaná zmocněncem a zmocnitelem. Celodenní stání v modré zóně zakoupit nelze, pouze jednu hodinu. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností můžete kontaktovat zaměstnance zóny placeného stání, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180.
S pozdravem
Pavel Kotlár
dopravní značení