Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Dotaz ohledně ceny a způsobu registrace k parkování

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně ceny a způsobu registrace k parkování osobním motorovým vozidlem v obvodu Prahy 1 po 1.10.2017. Podotýkám, že nejsem obyvatelem Prahy 1, v obvodu Prahy 1 nepodnikám a ani zde nemám sídlo provozovny. Vozidlo mám registrováno na adrese svého bydliště v Praze 5. Jak mám postupovat a jaká je cena ročního parkování. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,

dle popisu nemáte nárok na parkovací kartu/oprávnění v Městské části Praha 1. Ceník a veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... Dále též na stránkách pro Zóny placeného stání v hl. m. Praze www.parkujvklidu.cz. V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení